Svitolina & Stakhovskyi Tennis Tour by NOVA POST

Фонд Еліни Світоліної за підтримки Нової пошти оголошує про запровадження щорічної серії турнірів для українських тенісистів віком до 14 років – Svitolina & Stakhovskyi Tennis Tour by Nova Post.

Мета цієї ініціативи – підтримати талановитих спортсменів, подбати про краще майбутнє українського тенісу та привернути увагу до проблем, що існують у спорті загалом і в тенісі зокрема.

Svitolina & Stakhovskyi Tennis Tour by NOVA POST - підсумковий

Дата проведення: 07.11 - 11.11

Місце проведення: тенісний клуб Marina Tennis Club, м. Київ

Svitolina & Stakhovskyi Tennis Tour by NOVA POST #4

Дата проведення: 30.10 - 07.11

Місце проведення: тенісний клуб «Leosport», м.Львів

Svitolina & Stakhovskyi Tennis Tour by NOVA POST #3

Дата проведення: 02.10 - 07.10

Місце проведення: тенісний клуб «Tennis Park», м. Київ

Svitolina & Stakhovskyi Tennis Tour by NOVA POST #2

Дата проведення: 14.08 - 19.08

Місце проведення: тенісний клуб «Софія Стар», м. Рівне

Svitolina & Stakhovskyi Tennis Tour by NOVA POST #1

Дата проведення: 01.08 - 05.08

Місце проведення: тенісний клуб «Campa», м. Буча

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.