У Києві відбувся благодійний вечір Фонду Еліни Світоліної

26 листопада 2021 року у фешенебельному готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся благодійний вечір Фонду Еліни Світоліної. Київ на один день перетворився на світову столицю шанувальників великого тенісу.

Цього вечора на гостей чекала насичена програма — вітальний коктейль, виступ Еліни Світоліної та її друзів Володимира Кличка та Жана Беленюка, музичний перформанс Святослава Вакарчука, вишукана гала-вечеря, благодійний аукціон з унікальними лотами.

Захід, що відбувся, є частиною благодійної програми, покликаної звернути увагу суспільства, бізнеса, партнерів та меценатів на дитячий спорт і показати можливості для його розвитку. Усі кошти, зібрані під час благодійного вечора, підуть на реалізацію програм Фонду в Україні.

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.