Прес-сніданок з Еліною Світоліною

22 листопада 2019 року відбудеться прес-сніданок з Еліною Світоліною, який буде присвячений відкриттю благодійного фонду першої ракетки України ― Elina Svitolina Foundation.

Спортивні досягнення ― важлива складова престижу країни, а майбутні результати і тріумфи України на міжнародній спортивній арені визначаються вже зараз і залежать вони від того, яка підтримка надається дитячому та юнацькому спорту наразі.
Під час прес-сніданку засновниця фонду розповість про плани благодійної організації і про те, як вони будуть реалізовуватися.

Окрім питань, пов’язаних із діяльністю фонду, Еліна Світоліна розповість про нові встановлені національні рекорди, як пройшов тенісний сезон, а також відповість на запитання журналістів.

Захід проходитиме в комфортабельному 5-зірковому готелі Hilton, який знаходиться в самому серці Києва.

Прес-сніданок відбудеться в п’ятницю: 22.11.2019.
Початок: 10:00
Місце: Готель Hilton, бул. Т. Шевченка, 30

Обов’язкова акредитація:
Анна Поповченко
+38 050 415 67 90
anna.popovchenko@topfivemanagement.net

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.