Elina Svitolina Tennis Camp 2021

Третій рік поспіль Фонд Еліни Світоліної організовує тренувальний табір для обдарованих дітей. Цьогоріч захід проходив із 27 вересня по 02 жовтня на базі тенісного центру Elite Tennis Club у Чорноморську, де до 12 років тренувалася і сама Еліна. Для участі були відібрані 10 хлопчиків і 10 дівчат віком до 12 років. Із них 8 хлопчиків і 8 дівчаток перебувають у топрейтингу Федерації Тенісу України; решта учасників ― власники особливих запрошень «wild card», які вони отримали від фонду.

Програма занять була досить багатою на різні активності й охоплювала загальну фізичну підготовку, ігрові тенісні та технічні тенісні тренування з кошиком, заняття з тактики, заняття з психологом, відновлювальні тренування (дихальна гімнастика і стретчинг).

У таборі працювала команда з найкращих українських тренерів і майстрів спорту міжнародного класу, а також захід відвідав відомий словацький тренер Владімір Платенік та провів тренування з дітьми.

Заняття проводили відомі спортсмени, заслужені тренери України та майстри спорту: Вікторія Кутузова, Валерій Кутузов, Денис Пуме, Андрій Бакунін, а також запрошений тренер зі Словаччини Владімір Платенік. Головна наставниця табору ― жінка-професіонал високого рівня, заслужена тренерка України Альона Светова.

 

За підсумками зборів двоє найсильніших спортсменів, Ткачов Ярослав і Никифорук Анна-Аделіна, отримали нагороду фонду ― поїздку на тренувальні збори до тенісної академії French Touch Academy, що знаходиться на півдні Франції. Всі учасники отримали подарунки від партнерів Фонду Еліни Світоліної.

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.