Elina Svitolina Tennis Camp 2020

З 11 по 17 вересня 2020 року відбувся навчально-тренувальний табір  для обдарованих дітей в рамках діяльності Фонду в Україні. Другий сезон тенісного табору пройшов на базі тенісного центру «Lawn Tennis Club» в Одесі.

До участі в тенісному таборі Еліни Світоліної було запрошено 10 хлопчиків та 10 дівчат до 12 років за рейтингом Федерації тенісу України: Криворучко Софія, Павленко Вероніка, Сорська Анастасія, Толстова Сабріна, Церковна Катерина, Стотика Софія, Кузнєцова Поліна, Сімків Софія, Медвєдєва Дарія, Ткаленко Марія, Білозерцев Нікіта, Втерковський Дмитро, Гвилава Степан, Грейнерт Ельдар, Берновський Даніель, Ушаков Іван, Бородатюк Андрій, Савано Михайло, Боднарчук Павло, Четверіков Родіон.

Для юних спортсменів були організовані інтенсивні тренування та інші зайняття під керівництвом фахівців, що працюють із командами національних збірних. Участь у таборі (тренування, харчування та проживання) для талановитих дітей була безкоштовною.

«Працюючи з дітьми, я повсякчас переконуюся в тому, що у нас є надзвичайно талановиті спортсмени. Усе, що їм потрібно ― це наша підтримка, допомога та поради досвідчених фахівців. У майбутньому ці гравці відстоюватимуть честь нашої країни на міжнародних спортивних змаганнях і найпрестижніших тенісних турнірах. Я рада, що можу допомогти дітям своїм досвідом і сприяти їхньому розвитку за допомогою проєктів фонду», ―каже Еліна Світоліна.

«Діяльність благодійних організацій дозволяє вирішувати важливі для суспільства проблеми. Однією з таких проблем є фінансування дитячо-юнацького спорту. Ми вдячні нашим партнерам і спонсорам, що усвідомлюють важливість популяризації тенісу в Україні та підтримують наш фонд», ― повідомляє Анна Поповченко, директорка Фонду Еліни Світоліної в Україні.

Партнерами другого сезону  Elina Svitolina Foundation виступили Top Five Management, Nike, Wilson, Моршинська, Lawn Tennis Club, Park Residence, Premier Hotel Odesa

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.