Участь в унікальному заході «Іга Швьонтек та друзі для України»

Рада повідомити, що мене запросили взяти участь в унікальному заході «Іга Швьонтек та друзі для України», який польська тенісистка та її команда готували впродовж двох місяців. Його мета – збір коштів для допомоги дітям і підліткам, які постраждали від війни в моїй країні. Кошти від продажу квитків, приміром, будуть передані до заснованого мною фонду – Фонду Еліни Світоліної – та до фандрейзингової платформи United24, амбасадоркою якої я є.

Продаж квитків розпочнеться завтра, 30 червня, о 18 годині (GMT+2). Більше інформації щодо заходу ви можете знайти на сайті Іги www.igaswiatek.pl. Я братиму в ньому участь як спеціальний гість – так само, як мій друг Андрій Шевченко, – але також матиму честь бути головним суддею турніру.

Зустрінемось 23 липня у Кракові – одному з тих польських міст, що щиро прийняли багатьох українців, які рятувалися від війни. Я дякую польській владі та мешканцям Кракова за допомогу моїм землякам, а Ізі та її команді – за цю чудову ініціативу, яка гуртує і спортсменів. Окрема подяка – Андрію Шевченку та Сергієві Стаховському, за те, що підтримали цю ініціативу. Вкотре переконуюся – разом ми можемо набагато більше! Слава Україні!

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.