Французька федерація тенісу та її партнери надали підтримку Фонду Еліни Світоліної

З нагоди турніру «Ролан Гаррос» 2022 року, що розпочався 22 травня, і в рамках програми «Французький теніс за Україну та мир», започаткованої Французькою федерацією тенісу в березні цього року, президент федерації Жиль Мореттон і директор відкритого чемпіонату Франції Амелі Моресмо, колишня перша ракетка світу, зібрали на сніданок низку діячів політичної та економічної арени, щоб підтримати діяльність фонду української спортсменки.


23 травня Еліна Світоліна, яку супроводжував її чоловік Гаель Монфіс, тенісист Сергій Стаховський і легенда українського футболу Андрій Шевченко поінформували корпоративних партнерів Французької федерації тенісу про місію фонду та його програми, що реалізуються після початку широкомасштабного вторгнення в Україну.


У ході заходу, який також відвідала депутат Національної асамблеї Франції, голова групи дружби Франція-Україна Валерія Фор-Мунтян, Фонд Еліни Світоліної отримав потужну підтримку від Французької федерації тенісу та її партнерів, які зробили свій внесок, щоб підтримати напрями роботи фонду, започатковані невдовзі після нападу на Україну в лютому.

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.