Новим партнером Фонду Еліни Світоліної став Ape Kids Club

Нині до числа офіційних партнерів Благодійного Фонду Еліни Світоліної долучився Ape Kids Club (АКС) – дитячий NFT-проект, відомий своїми надзвичайно милими мавпенятами, яких малює художник із Таїланду Кун Вік (Victorior). Дорожня карта проекту прикметна тим, що зорієнтована на інтерактивне навчання та заохочення дітей – власників токенів – до спілкування і взаємодії. Кожен, хто придбав одне з 9999 дитинчат мавп, отримує доступ до discord-ком’юніті Ape Kids Club, де на нього чекають навчання та розваги. «Гарна історія, чудове мистецтво, корисний проект» – кажуть про АКС.

Засновники Ape Kids Club займаються благодійністю – і, оскільки проект спрямований на дитячу аудиторію, в Україні виявили бажання співпрацювати з Фондом Еліни Світоліної, створеним для допомоги саме молодим талантам. «Я дуже рада повідомити новину про те, що Ape Kids Club став офіційним партнером фонду, – наголошує Еліна Світоліна. – І пишаюся цим. Неймовірно, що ми маємо спільні цінності – підтримка талановитих дітей та здійснення їхніх мрій!».

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.