Про фонд

Маємо бажання і змогу допомогти дітям, мріємо масштабувати цю діяльність.
Сподіваємося на допомогу однодумців: разом ми зможемо зробити більше!

Фонд Еліни Світоліної заснований 2019 року, відтоді його програмами було охоплено 60 талановитих українських тенісистів.

Сьогодні – через злісні наміри агресора, який зазіхнув на мирне життя українців, – ми не можемо робити те, що планували, у повному обсязі. Але свою основну мету в цей надскладний час бачимо у тому, щоб підтримувати українських тенісистів і допомагати їм. Війна закінчиться нашою перемогою – і настане час перемагати на спортивних аренах.

Нині фонд піклується про наших юних тенісистів, які виїхали за межі України. Ми опікуємося спортсменами, які тимчасово перебувають у різних містах Європи. Дбаємо про їхнє проживання, харчування та тренування.

Готові допомогти більшому числу тих, кому доводиться тікати від війни, й запрошуємо вас до співпраці. Будемо щиро вдячні за благодійні внески – сьогодні вони покривають потреби дітей, які опинилися далеко від дому і позбавлені звичного життя.

Робимо добро, наближаємо перемогу!

Коли цей щасливий день настане, ми з величезним полегшенням повернемося до «мирних» проєктів, які в такій кількості могли бути реалізовані завдяки вашій підтримці:

Стипендії/гранти для талановитих юних тенісистів

Навчання обдарованої молоді в міжнародних тенісних академіях

Участь талановитих дітей у міжнародних змаганнях

Розвиток інфраструктури для занять тенісом (зокрема будівництво кортів)

Придбання спортивного обладнання й екіпірування

Організація та проведення дитячих змагань з тенісу

Проведення наступного, четвертого Elina Svitolina Tennis Camp

Будемо вдячні за кожен ваш внесок. Не слід думати, що є надто малі суми, не варті того, аби їх перераховувати. Ідеться не про розмір внеску, а про підтримку і бажання допомогти.

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.