Про фонд

Маємо бажання і змогу допомогти дітям, мріємо масштабувати цю діяльність.
Сподіваємося на допомогу однодумців: разом ми зможемо зробити більше!

Фонд Еліни Світоліної заснований 2019 року, відтоді його програмами було охоплено 60 талановитих українських тенісистів.

Сьогодні – через злісні наміри агресора, який зазіхнув на мирне життя українців, – ми не можемо робити те, що планували, у повному обсязі. Але свою основну мету в цей надскладний час бачимо у тому, щоб підтримувати українських тенісистів і допомагати їм. Війна закінчиться нашою перемогою – і настане час перемагати на спортивних аренах.

Нині фонд піклується про наших юних тенісистів, які виїхали за межі України. Ми опікуємося спортсменами, які тимчасово перебувають у різних містах Європи. Дбаємо про їхнє проживання, харчування та тренування.

Готові допомогти більшому числу тих, кому доводиться тікати від війни, й запрошуємо вас до співпраці. Будемо щиро вдячні за благодійні внески – сьогодні вони покривають потреби дітей, які опинилися далеко від дому і позбавлені звичного життя.

Робимо добро, наближаємо перемогу!

Коли цей щасливий день настане, ми з величезним полегшенням повернемося до «мирних» проєктів, які в такій кількості могли бути реалізовані завдяки вашій підтримці:

Стипендії/гранти для талановитих юних тенісистів

Навчання обдарованої молоді в міжнародних тенісних академіях

Участь талановитих дітей у міжнародних змаганнях

Розвиток інфраструктури для занять тенісом (зокрема будівництво кортів)

Придбання спортивного обладнання й екіпірування

Організація та проведення дитячих змагань з тенісу

Проведення наступного, четвертого Elina Svitolina Tennis Camp

Будемо вдячні за кожен ваш внесок. Не слід думати, що є надто малі суми, не варті того, аби їх перераховувати. Ідеться не про розмір внеску, а про підтримку і бажання допомогти.