Еліна Світоліна запускає в Україні власний бренд SvitFit

Перша ракетка
України Еліна Світоліна створила власний
бренд натуральних енергетичних батончиків SvitFit.

SvitFit
― перший український бренд здорового харчування, заснований спортсменкою. Тенісистка спрямовуватиме 10% від продажу кожного батончика SvitFit до благодійного Фонду Еліни Світоліної в Україні, який сприяє розвитку тенісу і підтримує юних тенісистів.

Відома спортсменка завжди цікавилася темою здорового харчування та нещодавно завершила курс із нутриціології в Канаді. Саме тому вона дуже ретельно підійшла до відбору інгредієнтів для свого нового продукту.

«Правильне харчування ― запорука здоров’я, успіху і навіть гарного настрою. Я завжди цікавилася темою здорової їжі та радію тому, що маю можливість вплинути на культуру харчування людей і представити дійсно корисний продукт», ― каже Еліна Світоліна.

У складі продукту лише натуральні горіхи, сухофрукти, ягоди і рисовий протеїн. Батончики виготовлено без додавання цукру, ароматизаторів і консервантів. Водночас Еліна вибрала технологію, що дозволяє зберегти всі корисні властивості горіхів і сухофруктів, оскільки інгредієнти проходять обробку в інфрачервоному дегідраторі за температурного режиму до 37°С. Смачний снек підходить вегетаріанцям, веганам, сироїдам і всім, хто веде здоровий спосіб життя.

 Батончик SvitFit має 8 різних смаків:

● диня з кеш’ю;

● інжир із чаєм матча;

● кокос із горіхами;

● полуниця з кунжутом;

● абрикос із лимоном та імбиром;

● вишня з бодяном;

● апельсин із зеленою гречкою і насінням чіа;

● шоколад із ягодами ґоджі.

Про Фонд Еліни Світоліної

Фонд Еліни Світоліної
був заснований у 2019 році. Головною метою фонду є підтримка і розвиток юних
талантів, а також популяризація тенісу в Україні. Фонд надає стипендії
обдарованим дітям для навчання тенісу й участі в турнірах, а також займається
організацією спортивних зборів та інших спортивно-освітніх програм. Партнери
фонду ― Top Five Management, Nike, Wilson, Моршинська, Lawn Tennis Club, Park
Residence, Premier Hotel Odesa.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.