Фонд Еліни Світоліної почав реалізацію проектів в Україні

Зірка світового тенісу, перша ракетка України і третя ракетка світу Еліна Світоліна заснувала благодійний фонд і почала реалізацію проектів, спрямованих на відкриття дверей великого спорту для юних спортсменів.

Український спорт характеризується не лише видатними досягненнями і світовими рекордами, але й системними проблемами з фінансуванням і розвитком спортивної інфраструктури. У таких умовах особливо важливою є підтримка спортсменів-початківців, оскільки саме вони незабаром будуть представляти нашу країну на міжнародних чемпіонатах і престижних тенісних турнірах.

Фонд Еліни Світоліної займається всебічною підтримкою юних спортсменіві вже розпочав реалізовувати свої проекти в Україні.

Так, у вересні фонд відкрив дитячий тенісний табір. З 400 претендентів, які бажали взяти в ньому участь, було відібрано 20 найбільш перспективних, для яких було організовано навчання та проведено майстер-класи, тренування й інші заняття. За результатами роботи табору була відібрана перша четвірка юних тенісистів, які візьмуть участь у програмах фонду: Чернякова Настя (Кам’янське), Котляр Єлизавета (Дніпро), Калабишка Максим (Івано-Франківськ) і Височенко Олександр (Нова Каховка).

Цих дітей Еліна Світоліна візьме під особистий патронат. Для них будуть розроблені індивідуальні програми. Крім того, фонд буде організовувати навчання відібраних юних спортсменів у міжнародних тенісних академіях і підтримувати їх участь у міжнародних турнірах. Для них будуть проводитися консультації висококласних фахівців, їх також забезпечать найкращим спортивним спорядженням. Усі відібрані учасники 2007 року народження.

Інші учасники спортивного табору є також дуже талановитими і мають величезний потенціал. Надалі вони візьмуть участь у програмах фонду.

Відкриття фонду буде ознаменовано гала-вечерею за участю засновниці фонду та її славетних гостей, під час якої учасники заходу зможуть підтримати ініціативи нещодавно створеного проекту. Гала-вечеря відбудеться 23 листопада 2019 року о 19.00 в заміському комплексі «Equides Club»(Київська область, с. Лісники, вул. Вишнева, 36).

Фонд Еліни Світоліної буде надавати стипендії та гранти для обдарованих спортсменів, оплачувати їхнє навчання у міжнародних тенісних академіях та участь у міжнародних турнірах, а також буде займатися організацією спортивних зборів, дитячих тенісних таборів, проведенням дитячих змагань, розвитком тенісної інфраструктури та надавати допомогу в придбанні тенісної екіпіровки для молоді. Крім того, фонд планує побудувати тенісні корти у різних містах України.

«Моя мета — передати свої знання та досвід, а також допомогти юним спортсменам на їх шляху до великого спорту. Дуже важливо не тільки помітити обдаровану дитину, але і допомогти їй повністю розкрити свій потенціал, підтримати її на шляху до майбутніх перемог. Це і є метою нашого фонду», ―говорить Еліна Світоліна.

Прес-сніданок, присвячений проектам фонду, відбувся у 5-зірковому готелі Hilton. Він розташований поблизу Національного ботанічного саду, Володимирського собору, Софіївської площі та Майдану Незалежності. У готелі є 262 комфортабельних номери і 11 конференц-залів, які можна використовувати для проведення тренінгів, зустрічей, презентацій та конференцій.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.