Еліна Світоліна запускає в Україні власний бренд SvitFit

Перша ракетка
України Еліна Світоліна створила власний
бренд натуральних енергетичних батончиків SvitFit.

SvitFit
― перший український бренд здорового харчування, заснований спортсменкою. Тенісистка спрямовуватиме 10% від продажу кожного батончика SvitFit до благодійного Фонду Еліни Світоліної в Україні, який сприяє розвитку тенісу і підтримує юних тенісистів.

Відома спортсменка завжди цікавилася темою здорового харчування та нещодавно завершила курс із нутриціології в Канаді. Саме тому вона дуже ретельно підійшла до відбору інгредієнтів для свого нового продукту.

«Правильне харчування ― запорука здоров’я, успіху і навіть гарного настрою. Я завжди цікавилася темою здорової їжі та радію тому, що маю можливість вплинути на культуру харчування людей і представити дійсно корисний продукт», ― каже Еліна Світоліна.

У складі продукту лише натуральні горіхи, сухофрукти, ягоди і рисовий протеїн. Батончики виготовлено без додавання цукру, ароматизаторів і консервантів. Водночас Еліна вибрала технологію, що дозволяє зберегти всі корисні властивості горіхів і сухофруктів, оскільки інгредієнти проходять обробку в інфрачервоному дегідраторі за температурного режиму до 37°С. Смачний снек підходить вегетаріанцям, веганам, сироїдам і всім, хто веде здоровий спосіб життя.

 Батончик SvitFit має 8 різних смаків:

● диня з кеш’ю;

● інжир із чаєм матча;

● кокос із горіхами;

● полуниця з кунжутом;

● абрикос із лимоном та імбиром;

● вишня з бодяном;

● апельсин із зеленою гречкою і насінням чіа;

● шоколад із ягодами ґоджі.

Про Фонд Еліни Світоліної

Фонд Еліни Світоліної
був заснований у 2019 році. Головною метою фонду є підтримка і розвиток юних
талантів, а також популяризація тенісу в Україні. Фонд надає стипендії
обдарованим дітям для навчання тенісу й участі в турнірах, а також займається
організацією спортивних зборів та інших спортивно-освітніх програм. Партнери
фонду ― Top Five Management, Nike, Wilson, Моршинська, Lawn Tennis Club, Park
Residence, Premier Hotel Odesa.

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.