Великий теніс для маленьких чемпіонів. Фонд Еліни Світоліної реалізовує програми для обдарованих дітей

Зірка світового тенісу Еліна Світоліна продовжує допомагати юним спортсменам. 

З 11 по 17 вересня 2020 року відбудеться навчально-тренувальний табір  для обдарованих дітей в рамках діяльності Благодійного фонду Еліни Світоліної в Україні (https://ukraine.elinasvitolinafoundation.org). Табір проходитиме на базі тенісного центру «Lawn Tennis Club» в Одесі. 

Шлях до престижних спортивних нагород і світових рекордів починається з дитинства. Водночас заняття тенісом потребують постійних витрат, які не завжди під силу батькам здібної молоді. Завдання фонду ― насамперед дати змогу розвиватися в спорті талановитим дітям, незважаючи на фінансові можливості їхніх батьків. 

До участі в тенісному таборі Еліни Світоліної запрошуються гравці до 12 років. Для юних спортсменів будуть організовані інтенсивні тренування та інші зайняття під керівництвом фахівців, що працюють із командами національних збірних. До того ж буде проведено відбір обдарованих дітей для подальшої підтримки. Участь у таборі (тренування, харчування та проживання) є безкоштовною. 

«Працюючи з дітьми, я повсякчас переконуюся в тому, що у нас є надзвичайно талановиті спортсмени. Усе, що їм потрібно ― це наша підтримка, допомога та поради досвідчених фахівців. У майбутньому ці гравці відстоюватимуть честь нашої країни на міжнародних спортивних змаганнях і найпрестижніших тенісних турнірах. Я рада, що можу допомогти дітям своїм досвідом і сприяти їхньому розвитку за допомогою проєктів фонду», ―каже Еліна Світоліна. 

«Діяльність благодійних організацій дозволяє вирішувати важливі для суспільства проблеми. Однією з таких проблем є фінансування дитячо-юнацького спорту. Ми вдячні нашим партнерам і спонсорам, що усвідомлюють важливість популяризації тенісу в Україні та підтримують наш фонд», ― повідомляє Анна Поповченко, директорка Фонду Еліни Світоліної в Україні. 

Перший табір за підтримки Еліни Світоліної відбувся торік на кортах українського тенісного центру «Віккорт». У тренувальному таборі взяли участь 20 дітей. За результатами його роботи було обрано четверо найсильніших гравців. Цих дітей Еліна Світоліна взяла під свій особистий патронат. 

Про Фонд Еліни Світоліної

Фонд Еліни Світоліної був заснований у 2019 році. Головною метою фонду є підтримка і розвиток юних талантів, а також популяризація тенісу в Україні. Фонд надає стипендії обдарованим дітям для навчання тенісу й участі в турнірах, а також займається організацією спортивних зборів та інших спортивно-освітніх програм. 

Партнери Фонду – Top Five Management, Nike, Wilson, Моршинська, Lawn Tennis Club, Park Residence, Premier Hotel Odesa.

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.