Еліна Світоліна оголошує нову ініціативу зі збору коштів для свого Фонду в Україні.

Еліна Світоліна, відома українська тенісистка оголошує нову ініціативу зі збору коштів для свого Фонду в Україні. Зібрані кошти підуть на організацію тенісного табору для дітей до 12 років, який пройде цього року.

Спортсменка анонсує спільний проект із преміальним швейцарським брендом кондитерських виробів CHRISTIE’S BAKERY. 

За словами Еліни: «Пандемія змінила плани кожного. Мій Фонд не виняток. У нас було заплановано ряд заходів, які довелося скасувати або перенести. Опинившись в ізоляції, коли весь світ зупинився, я захотіла нагадати вболівальникам про себе, а також звернутися до найбільш соціально-відповідальних фанатів, щоб підтримати мій Фонд і надати підтримку талановитим дітям. Саме так народилася ідея CHRISTIE’S BAKERY by Elina Svitolina »

Разом зі швейцарським брендом титулована тенісистка розробила спеціальний бокс лімітованої серії – CHRISTIE’S BAKERY by Elina Svitolina *. Це унікальний набір тематичного печива, листівка із зображенням і автографом Еліни Світоліної. Кошти від продажу підуть у Благодійний Фонд спортсменки.

Підтримати ініціативу та замовити лімітований бокс від Еліни Світоліної можна на сайті https://charity.theesclub.com

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.