Перший благодійний вечір Фонду Еліни Світоліної в Україні

Зірка світового тенісу, перша ракетка України Еліна Світоліна заснувала власний фонд ES Foundation та влаштувала благодійну гала-вечерю на підтримку обдарованих юних спортсменів.

На гала-вечерю, що відбулася в заміському комплексі Equides Club, завітали численні гості та зіркові друзі відомої тенісистки. Серед гостей були Володимир Кличко, Анна Буткевич, Катерина Осадча, Леся Нікітюк, Лілія Пустовіт, Ігор Кіріков, Юрій Сапронов, Гарік Корогодський, Павло Шилько, Андрій Здесенко, Едгар Камінський, Аркадій Глуський, Володимир Цой, Марія Орлова, Микита Потапчук, Микола та Ольга Негріч, Вадим Гуржос, Михайло Іщенко, Олександр Крилов та інші гості.

Під час заходу були виставлені унікальні лоти, які були надані відомими спортсменами та публічними персонами. Серйозна боротьба розгорнулася за отримання майстер-класу від Еліни Світоліної та за вечерю з Володимиром Кличко. Гостям довелося позмагатися також за володіння футболкою швейцарського тенісиста Роджера Федерера і ракеткою відомого іспанського тенісиста Рафаеля Надаля. Ексклюзивним лотом став майстер-клас з гри у теніс від від зірок світового спорту — Еліни Світоліної та Гаеля Монфіса в Монако.

Спонсорами та партнерами вечора стали Master Card, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Geos, Kiton, Club Med, Cornelia Hotels, Bentley, H-Club, Top Five Management, Damilano, OMP, Dr.Ohhira Health&Beauty, Orion Catering.

Еліна Світоліна відкриває власний благодійний фонд в Україні і буде підтримувати молодих тенісистів

Перша ракетка України і топ гравець світового рейтингу WTA Еліна Світоліна запускає нову ініціативу, покликану допомагати молодим спортивним талантам досягати висот у тенісі – благодійний фонд Elina Svitolina Foundation.

Метою організації і її засновниці стане розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка і допомога талановитим дітям.

«Я переконана, що талановитої молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета – відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Теніс навчить їх самодисципліні та необхідності працювати над собою з повною віддачею кожен день. Ці навички цінні не тільки на корті, але і в житті », – каже Еліна Світоліна.

Фонд Еліни Світоліної надаватиме стипендії на розвиток молодих талантів, навчання грі в теніс і участь в міжнародних турнірах, займатися організацією спортивних таборів та інших освітніх програм, розвивати спортивну інфраструктуру, в тому числі в планах Фонду відкриття тенісних кортів в різних областях України.


Еліна Світоліна – перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.